Išči

Informacije

Objave z informativno vsebino.

Informacije

Objavljalci

Authors

Arhiv

EP Moskva 2020 - hitrost posnetek > v živo

danes začenja s tekmovanjem v hitrosti

Jernej Kruder in Anže Peharc sta že v Moskvi, kjer se bosta potegovala za edino možnost za nastop na OI Tokio 2020.

Na 8a.nu: News Moscow Combined Favorites je seznam osmih favoritov za to mesto: 
1. Sasha Lehmann (SUI)
2. Jernej Kruder (SLO)
3. Jakob Konecny ​​(CZE)
4. Alexsei Rubtsov (RUS)
5. Hannes Puman (SWE)
6. William Bosi (GBR)
7. Fedir Samoliv (UKR)
8. Dmitrii Fakirianov (RUS)

In v nadaljevanju: ... Izmed njih bo najverjetneje potoval v Takio tisti, ki bo zmagal bodisi v balvanskem bodisi v težavnostnem plezanju. 
In zakaj je Lehmann uvrščen pred Kruderja? Na balvanih je več favoritov, v težavnosti pa je (na papirju) favorit Lehmann. ...

P. s.: V seznamu (osmih) favoritinj, so z * označene že štiri - Covid 19 pozitivna.
Med njimi je naša Vita Lukan, ki zato tudi ni odpotovala v Moskvo, pa (prva na seznamu) Petra Klinger, Aleksandra Miroslaw (POL) ter Staša Gejo (SER), 

Veliko vlogo na tem tekmovanju, ki bo trajal predvidoma kar osem dni, pa bo seveda igral tudi Covid-19.

Zdravnik mora preizkusiti vse prijavljene tekmovalce in člane ekipe, preden jim dovoli vstop v izolacijsko/zadrževalno območje in - v primeru telesne temperature (preverjena z brezkontaktnim termometrom) > 37,5 C ° ali kovid simptomov (npr. kašelj, zasoplost , izguba občutka okusa/vonja, vneto grlo, mraz, bolečine v okončinah) ne smejo vstopiti ...

SPEED QUALIFICATION + FINALS - 21 NOVEMBER 
LIVESTREAM COURTESY OF THE OLYMPIC CHANNEL
 
Hitrost - moški 

IFSC, 21.11.2020
Hitrost - finale


8a.nu, 19.11.2020

Urnik EP Moskva 2020
Sobota, 21. november

14.00 - kvalifikacije HITROST
18.30 - finale HITROST - prenos

Nedelja, 22. november
9.00 - kvalifikacije BALVANI, ženske
16.00 - kvalifikacije BALVANI, moški

Ponedeljek, 23. november
11.00 - polfinale BALVANI
16.45 - finale BALVANI, ženske
18:30 - finale BALVANI, moški 

Torek, 24. november
11.00 - kvalifikacije TEŽAVNOST

Sreda, 25. november
11.00 - polfinale TEŽAVNOST
19.00 - finale TEŽAVNOST, ženske
20.00 - finale TEŽAVNOST, moški 

Četrtek, 26. november
Prost dan

Petek, 27. november
KOMBINACIJA - kvalifikacije
10.00 - kvalifikacije HITROST
11.30 - kvalifikacije BALVANI
18.00 - kvalifikacije TEŽAVNOST

Sobota, 28. november
KOMBINACIJA - finale
15.50 - finale HITROST, ženske
16.30 - finale HITROST, moški
17.30 - finale BALVANI, ženske
19.00 - finale BALVANI, moški
21.00 - finale TEŽAVNOST (Ž/M)

Značke:
GL4 EP tekHIT

Za objavo komentarja se prijavite ali registrirajte.

  • Število objav: 25146

Informacije

Informacije