Vaje, tečaji, šole (alpinistične, plezalne ...), posamezna posredovanja gorskih reševalcev, poučne vsebine, preventivne akcije, demonstracije ...

VL Celje

AKI Slovenska Bistrica: ... in zaključek sezone

Image
Image
V Celju je bila 20. maja že tradicionalno zadnja tekma vzhodne lige v hitrostnem plezanju.
Tekma je bila hitra in dinamična in tako so bili razpoloženi tudi naši tekmovalci.

Kot na vsaki tekmi do sedaj, so tudi na tej poskrbeli za medalje.

Za najmlajše se je borila Sara Škrlec, ki je izpadla po rahlem zdrsu v četrtfinalu in zasedla končno 9. mesto.
Pri mlajših deklicah je Vesna Tarkuš premagala vso konkurenco in se s časom 5.59 sekunde zavihtela na absolutno 1. mesto.
Prav tako je konkurenco ugnala Zoja Leskovar, ki je s časom finala 4.98 sekunde zasedla absolutno 1. mesto.
Tramšek Mija in Izabela Medved sta si izborili končno 5. mesto in končno 8. mesto.
Onič Minea in Klajderič Fidler Mara sta izpadli v kvalifikacijah in končali na 24. in 25.mestu.
Matic je pri mlajših dečkih izpadel v kvalifikacijah in zasedel končno 13. mesto.
Starejše deklice sta zastopali Eva Škrlec in Nina Goričan. Eva je po zdrsu v četrtfinalu zasedla končno 5. mesto. Nina je izpadla v kvalifikacijah in dosegla 17. mesto.

V Celju je bila tudi končna podelitev nagrad za celotno sezono vzhodne lige. Pokali in diplome so pridno čakale zaključek vsake kategorije.

Nina Goričan je v Blicenci za starejše deklice zasedla 1. mesto.
Vesna Tarkuš in Zoja Leskovar sta osvojili absolutno 1. mesto za mlajše deklice, Eva Škrlec pa absolutno 2. mesto za starejše deklice.

Tudi ostali niso zaostajali z dobrimi rezultati, ki si jih lahko pogledate na REZULTATI >

Po pregledu celotne sezone lahko rečemo, da so naši člani pridno napredovali, pridobili veliko novih izkušenj in znanja.
Vse te zasluge gredo trenerjem AKSB, ki so jih vzpodbujali, spremljali, dajali nasvete in pomagali prebroditi kakšno miselno krizo.

Sedaj smo vsi v pričakovanju nove plezalne dvorane, ki bo dala našim plezalcem nov zagon, energijo in dodatne mišice.

Treningi bodo tako lahko potekali še bolj kvalitetno, bolj razširjeno in v vseh disciplinah, kar smo do sedaj pogrešali.