Objave z informativno vsebino.

Informacije

Domen in Janja druga

... na tekmi SP v težavnostnem plezanju Briançon 2020

Briançon, 22. avgusta - Po Janji Garnbret je stopničke na tekmi svetovnega pokala v težavnostnem plezanju v Brianconu osvojil tudi njen življenjski partner Domen Škofic.

Tako Garnbretova kot Škofic sta osvojila drugo mesto.

V ženski konkurenci je svojo prvo zmago slavila Italijanka Laura Rogora, pri moških pa je bil najboljši češki šampion Adam Ondra.
Končni rezultati (PDF):  ženskemoški

Zdaj plezajo v finalu ... Spremljajmo jih
YouTube je nastavljen:

Med moškimi po polfinalu vodi Adam Ondra (CZ), od naših pa je Domen Škofic na 4. mestu, Luka Potočar pa na 9.
Ženske (IFSC): Vodi Laura Rogora (IT), naša Janja Garnbret je 3., Vita Lukan 4., Tjaša Kalan 4., Lucija Tarkus si deli 6. mesto, Tjaša Slemenšek je 17. in Lana Skušek 25.

Finale bo v soboto. Ob 19.40 se bo začel prenos na TV SLO 2 (+ posnetek ob 22.50); ob 19.30 naj bi začele plezalke, ob 20.45 pa plezalci.

Od naših sta med 25erico Luka Potočar in Domen Škofic, plezalk je pa šest: Lana Skušek, Tjaša Slemenšek, Lucija Tarkuš, Tjaša Kalan, Vita Lukan in Janja Garnbret.

• Število objav: 27727