Informacije

Objave z informativno vsebino.

Informacije

Kranjska Gora 2014

Turni.si, TSK Olimpik - Matija Zupan: V organizaciji TSK Olimpik je bila v petek, 14. februarja, tretja turnosmučarska dirka za slovenski pokal LEO night race

Štart tekmovanja je bil pred hotelom Larix.
Tekmovalci so opravili s tremi vzponi po sankališču do vrha proge Kekec. Spust je bil speljan po smučarski progi Kekec. Menjave med spustom in vzponom so tekmovalci opravljali na štartno – ciljnem prostoru, kar je bilo zelo atraktivno za gledalce. Glede na odzive gledalcev, bo potrebno razmisliti o organiziranju dirk v bližini smučišč in tako poskrbeti za promocijo tekmovalnega turnega smučanja.

Že pred štartom je bilo pričakovati borbo za prvo mesto med Nejcem Kuharjem (Turni.si) in zamejskim Slovencem Tadeiom Pivkom (US Aldomoro). Na koncu so odločale sekunde in tokrat je bil Tadei močnejši. Med veterani je Tone Karničar (GRS Jezersko) zopet pokazal premoč in je močno dihal za ovratnik najhitrejšim iz članske kategorije. V ženski konkurenci je zmagala Špela Zupan (TSK Olimpik), med mladinci pa Urh Karničar (TTSO Jezersko).

Vse fotografije: Fb Kališče (foto Marjan Rekar)  |  Seznam prijavljenih (14.02.14)

Generalni sponzor tekmovanja LEO!
Ostali sponzorji: SALOMON, ATOMIC SLOVENIJA, OBČINA NAKLO, SLATNAR PETER s.p. , RED BULL, DYNAFIT, ŽIČNICE KRANJSKA GORA!
Zahvala tudi vsem ostalim, ki so pomagali pri izpeljavi dogodka!