Objave z informativno vsebino.

Informacije

Štiri medalje

Friko.si - Peter Mikša: ... slovenskih mladincev v Imstu

Zadnji konec tedna je bila v Imstu (AUT) že tretja tekma za letošnji Evropski mladinski pokal. Domen Škofic zmagal, še tri medalje ostalih!

Našim mladim reprezentantom se je tekma v Instvu zelo uspešno izšla. Pri mladincih v seriji A je prvo mesto osvojil Domen Škofic, Jure Raztresen 2. mesto med mladinci, Martin Bergant 2. mesto, Tim Unuk pa 3. mesto v kategoriji mladinci serije B.

Ostale uvrstitve naših:
mladinke: Karin Tomažič (16. mesto), Polona Dobrovoljc (21. mesto), Katarina Fon (22. mesto), Tina Šušteršič (30. mesto)
mladinke (serija A), Anja Šerbinek (13. mesto) in Živa Ledinek (17. mesto)
mladinke (serija B), Rebeka Kamin (12. mesto), Julija Kruder (21. mesto) in Tjaša Kalan (25. mesto)
mladinci: Urban Primožič (7. mesto), Sergej Epih (9. mesto), Izidor Zupan (14. mesto)
mladinci (serija A), Gregor Vezonik (14. mesto), Gašper Pintar (16. mesto), Milan Peskar (13. mesto) in Anže Peharc (17. mesto).

IFSC-climbing.com: Rezultati

Fotografija: arhiv Katja Kadič