Informacije

Objave z informativno vsebino.

Informacije

Vzhodna liga v Trbovljah

AK Slovenska Bistrica: Tretjo tekmo vzhodne lige sta zaznamovali dve značilnosti: zaradi bolezni ter šolskih obveznosti zelo okrnjena ekipa in

Tokratno tretjo tekmo Prvenstva vzhodne lige v Trbovljah sta zaznamovali dve značilnosti: zaradi bolezni ter šolskih obveznosti zelo okrnjena ekipa in prvič letos nihče ni stal na najvišji zmagovalni stopnički.

Za presenečenje je zjutraj najprej poskrbela Ema Sever Klasinc, letošnja debitantka, ki je z lepim plezanjem v obeh smer zasluženo stopila na zmagovalni oder za 3. mesto.
Z osvajanjem stopničk smo nadaljevali v kategoriji mlajših dečkov in deklic. Gal Leskovar je letos prvič ostal brez zmage, med licenciranimi tekmovalci se je tokrat moral zadovoljit z 2. mestom. Urban Zagoršek je med plezalci z B licenco osvojil 3. mesto. Deklice so se uvrstile: Lucija Tarkuš v kategoriji z licenco na 4. mesto, v kategoriji B licence pa Ajda Ritonja na 6. in Kaja Naveršnik na 18.
Istočasno so v svojih smereh plezali starejši dečki in deklice. Tudi v tej kategoriji smo osvojili stopničke in sicer v kategoriji B licence za 3. mesto, kamor se je uvrstil Žan Janežič, takoj za njim na 4. pa Gašper Pušnik. Katarina Tič je bila tokrat 11. predvsem zaradi ponesrečene prve smeri.
Na koncu je sledila še kadetska kategorija, kjer tudi nismo ostali brez stopničk. Na 3. mesto se je tokrat zavihtel Filip Justinek. Simon Ekselenski pa je zaradi malo slabše preplezane druge smeri padel na 4. mesto.

Že naslednjo soboto je v Radljah letošnja predzadnja tekma in gremo ponovno v napad, da si priborimo nazaj drugo mesto v skupnem seštevku, ki smo ga izgubili predvsem na račun nepopolne ekipe.

• Število objav: 27695