Objave z informativno vsebino.

Informacije

Na Lisci

Dolenjski list: ... najhitrejša Nejc Zorman in Janja Mikec

V Orehovem pri Sevnici je bil danes start že 23. gorskega teka na Lisco. Proga v dolžini osmih kilometrov je postregla tudi z 800 metri višinske razlike, kar ta tek uvršča na mesto najzahtevnejšega v sklopu pokala Tekov Dolenjske. Organizatorju je uspelo privabiti 117 aktivnih udeležencev.

Na 8,3 kilometra dolgi progi je v moški konkurenci slavil Nejc Zorman (Orientacijski klub), drugi je bil Matej Luzar (Marathon Novo mesto), tretji pa Dejan Grm (ŠD Socka). Med ženskami je bila najhitrejša Janja Mikec (Triatlonski klub Novo mesto), drugo mesto si je pritekla Marjeta Stržinar (Novo mesto), tretja pa je bila Marta Plahuta (AK Radeče).
Celotni rezultati so v prilogi. Dodatne fotografije si lahko ogledate na Facebook strani Tekov Dolenjske.